EMI SK s.r.o.


Přejdi na obsah

Tienenie

Doplnky


Interiérové žalúzie sú optimálnym technickým riešením. Svojou estetickou úpravou a jednoduchou ovládateľnosťou sú obľúbeným doplnkom vášho súkromia. Spĺňajú všetky požiadavky na ochranu pred slnkom, nežiaducim pohľadom suseda ? a nenáročnú údržbu. K dispozícii je mnoho farebných vyhotovení lamiel a horných krycích profilov.
precízne prevedenie - Každý, aj ten najjemnejší detail bol dôsledne prepracovaný. Svedčí o tom napríklad silónové vedenie, ktoré sa v horne časti šponuje až po úplnom dokončení montáže a v spodne časti sa uchytáva pomocou takmer neviditeľného plastového kolíka vo farbe profilu. Farebné prevedenie je možné v akejkolvek farbe -Renolit, im. Dreva, RAL
komfortné ovládanie - Jednoduchá ovládacia retiazka umožňuje naklápanie, vyťahovanie a spúšťanie lamiel. Príchytka zaisťuje pohodlné uchytenie guličkovej retiazky v každej polohe.

Atypické Interiérové žalúzie
Interiérová žalúzia ovládaná šnúrkou a paličkovým ovládačom. Šnúrka umožňuje nastavenie výšky lamiel pomocou brzdy a šesťhranný interiérový ovládač, ktorým sa naklápajú lamely. Využitie pre plastové, drevené a hliníkové okná. Žalúzia sa montuje na krídlo okna a vo svojej polohe je fixovaná bočnými silonovými lankami. Tento typ žalúzie je vhodný pre extrémne rozmery tieniacej plochy.
Farebné prevedenie – Laminácia, im. Dreva. RAL

Špecifikácia

Šírka

Výška

Plocha

Iné

Max.

2 000 mm

2 000 mm

2,6 m2

Maximálna výrobná šírka: 2 500 mm

Min.

300 mm

100 mm

-

Minimálna výrobná šírka: 170 mm


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku